Біографія

Леся Воронюк народилася у грудні 1987 року у місті Чернівці. Закінчила Чернівецьку гуманітарну гімназію № 1 та факультет історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На разі – аспірантка того ж факультету, пише кандидатську роботу на тему «Інформаційні євроінтеграційні кампанії в Україні».
Неодноразово друкувалася у газетах «Буковинське віче», «День», «Культура і життя», у «Буковинському журналі», антології «Пастораль річечки» та ін.
З 2005 до 2011 працювала журналістом новин телевізійної служби «Чернівецький репортер», автор культурно-історичної передачі «Невідомі Чернівці».
З 2011 року – журналіст телеканалу СТБ.
Ідейник та безпосередній організатор акцій «День вишиванки» (у 2011 році Чернівці ввійшли до Книги рекордів Гіннеса за кількістю людей у вишиванках в одному місці) denvyshyvanky.org
Голова Всеукраїнського фестивалю молодіжного етнічного кіно «Кіноетніка» www.kinoetnika.com
Автор трьох прозових збірок: «Жовтий янгол», «Серце сонця», «Записки на зап’ястях». Упорядник Антології майданівських віршів “Небесна Сотня” (видавництво “Букрек”, Чернівці, 2014 рік).  Сценарист вистави “Дерево життя”